Rada Nadzorcza

Parallax img 1

Rada Nadzorcza

Rada Nadzorcza

 • Maciej Noga

  Maciej Noga

  Przewodniczący Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Przewodniczący Rady Nadzorczej w Grupie Pracuj, współzałożyciel firmy. Obecnie jako Partner Funduszu Innowacyjnego Grupy odpowiada za inwestycje w nowe projekty z poza core działalności. Związany z firmą od początku działalności, najpierw na stanowisku Dyrektora Marketingu, a następnie przez 5 lat jako Chief Innovation and Strategic Growth Officer. Współtwórca i Partner funduszu typu „angel investment” – HedgeHog Fund, Ataraxy Ventures. Członek Rady Nadzorczej funduszu MOC. Jest również współzałożycielem i Partnerem Valores, pierwszego w Polsce funduszu venture philanthropy. Ukończył z wyróżnieniem studia MBA na University of Chicago Booth School of Business. Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Marketingu i Strategii Marketingowych w Szkole Głównej Handlowej.

 • John Doran

  John Doran

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  John jest głównym udziałowcem TCV w Londynie. Zajmuje się inwestycjami w sektory oprogramowania, Internetu i technologii finansowych. Oprócz Grupy Pracuj, John inwestuje w spółki Believe, Brillen.de, NewVoiceMedia, Perfecto i WorldRemit. Wcześniej był inwestorem w Summit Partners. Karierę rozpoczął w bankowości inwestycyjnej w Morgan Stanley, a następnie przeniósł się do Nowego Jorku.

 • Maciej Filipkowski

  Maciej Filipkowski

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Inwestor, anioł biznesu lub współzałożyciel w ponad dwudziestu firmach i startupach. W Samsung Electronics Polska pełnił funkcję wiceprezesa i szefa działu IT i Mobile, zajmując się tworzeniem i realizacją strategii biznesowej dla wszystkich urządzeń przenośnych. Jako dyrektor regionalny firmy DELL odpowiadał za 27 rynków, wcześniej przez wiele lat piastując stanowisko dyrektora generalnego jej polskiego oddziału. Absolwent programu MBA na INSEAD.

 • Wojciech Stankiewicz

  Wojciech Stankiewicz

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Były Partner McKinsey & Company w Polsce, gdzie spędził 15 lat, ostatnie 7 lat jako Partner. Był odpowiedzialny m.in. za obszary corporate finance oraz corporate governance, nadzorował także rekrutację. Były Prezes Zarządu notowanej na GPW Cersanit/ Rovese SA. Obecnie inwestor i doradca transakcyjny, współwłaściciel domu inwestycyjnego Vertigo Investments.

 • Przemysław Budkowski

  Przemysław Budkowski

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Założyciel i CEO merXu, platformy handlowej B2B w regionie CEE. Wcześniej w latach 2009 - 2018 związany z Grupą Allegro, jako prezes zarządu Allegro.pl i Ceneo.pl oraz w ramach Grupy Naspers jako VP Marketplaces odpowiedzialny za europejskie serwisy transakcyjne typu marketplace. Przed Allegro pracował w Google jako CEE Product Marketing Manager w Irlandii, USA i w Polsce. Karierę zaczynał jako analityk w Equant (Orange Business Services). Członek rady nadzorczej Eurocash.