Rada Nadzorcza

Parallax img 1

Rada Nadzorcza

Rada Nadzorcza

 • Maciej Noga

  Maciej Noga

  Przewodniczący Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Przewodniczący Rady Nadzorczej w Grupie Pracuj, współzałożyciel firmy. Obecnie jako Partner Funduszu Innowacyjnego Grupy odpowiada za inwestycje w nowe projekty z poza core działalności. Związany z firmą od początku działalności, najpierw na stanowisku Dyrektora Marketingu, a następnie przez 5 lat jako Chief Innovation and Strategic Growth Officer. Współtwórca i Partner funduszu typu „angel investment” – HedgeHog Fund, Ataraxy Ventures. Członek Rady Nadzorczej funduszu MOC. Jest również współzałożycielem i Partnerem Valores, pierwszego w Polsce funduszu venture philanthropy. Ukończył z wyróżnieniem studia MBA na University of Chicago Booth School of Business. Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Marketingu i Strategii Marketingowych w Szkole Głównej Handlowej.

 • John Doran

  John Doran

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  John jest głównym udziałowcem TCV w Londynie. Zajmuje się inwestycjami w sektory oprogramowania, Internetu i technologii finansowych. Oprócz Grupy Pracuj, John inwestuje w spółki Believe, Brillen.de, NewVoiceMedia, Perfecto i WorldRemit. Wcześniej był inwestorem w Summit Partners. Karierę rozpoczął w bankowości inwestycyjnej w Morgan Stanley, a następnie przeniósł się do Nowego Jorku.

 • Maciej Filipkowski

  Maciej Filipkowski

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Inwestor, anioł biznesu lub współzałożyciel w ponad dwudziestu firmach i startupach. W Samsung Electronics Polska pełnił funkcję wiceprezesa i szefa działu IT i Mobile, zajmując się tworzeniem i realizacją strategii biznesowej dla wszystkich urządzeń przenośnych. Jako dyrektor regionalny firmy DELL odpowiadał za 27 rynków, wcześniej przez wiele lat piastując stanowisko dyrektora generalnego jej polskiego oddziału. Absolwent programu MBA na INSEAD.

 • Wojciech Stankiewicz

  Wojciech Stankiewicz

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Były Partner McKinsey & Company w Polsce, gdzie spędził 15 lat, ostatnie 7 lat jako Partner. Był odpowiedzialny m.in. za obszary corporate finance oraz corporate governance, nadzorował także rekrutację. Były Prezes Zarządu notowanej na GPW Cersanit/ Rovese SA. Obecnie inwestor i doradca transakcyjny, współwłaściciel domu inwestycyjnego Vertigo Investments.

 • Grażyna Rzehak

  Grażyna Rzehak

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Grażyna, oprócz Rady Nadzorczej Grupy Pracuj, zasiada w Radzie Doradców Digital University. Przez ponad dwadzieścia lat zajmowała strategiczne stanowiska w obszarach HR, sprzedaży i rozwoju biznesu w dużych międzynarodowych firmach, takich jak Unilever, ICI/Akzo Nobel, Grupa Żywiec/Heineken. W swojej ostatniej roli, Chief Operations & People Officer, wspierała kolegów z zarządu w strategicznych decyzjach związanych z rozwojem firmy, strategią inwestycyjną a także w zakresie strategii rozwoju organizacji i talentów dla całej grupy kapitałowej.
  Wspierała też projektowo różnorodne organizacje w obszarach strategii biznesowej, zarządzania zmianą, fuzji i przejęć, strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji. Sprawdziła się także w roli coach’a i mentora dla kadry menadżerskiej wielu polskich i międzynarodowych firm.
  Grażyna jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka i Zarządzanie oraz Szkoły Biznesu Michigan Technological University. Ukończyła również podyplomowe studia na Akademii Psychologii Przywództwa Politechniki Warszawskiej, a także specjalistyczne programy menadżerskie na Harvard Business School oraz INSEAD.