Rada Nadzorcza

Parallax img 1

Rada Nadzorcza

Rada Nadzorcza

 • Yusuf Azoz

  Yusuf Azoz

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Były prezes Kariyer.net, lidera rynku rekrutacji internetowych w Turcji, gdzie spędził 10 lat. W latach 2001-2007 pracował w firmie Turkcell (wiodącym operatorze telefonii komórkowej w Turcji), zajmując się usługami o wartości dodanej na rynku konsumenckim, a w latach 1998-2001 pracował jako konsultant w firmie Telcordia Technologies w Stanach Zjednoczonych. Jako „anioł biznesu” zainwestował w kilka firm i pełni funkcję członka zarządu Kariyer.net i Sifar Ilaclari, firmy rodzinnej z 55-letnią tradycją, działającej na rynku suplementów diety.

 • John Doran

  John Doran

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  John jest głównym udziałowcem TCV w Londynie. Zajmuje się inwestycjami w sektory oprogramowania, Internetu i technologii finansowych. Oprócz Grupy Pracuj, John inwestuje w spółki Believe, Brillen.de, NewVoiceMedia, Perfecto i WorldRemit. Wcześniej był inwestorem w Summit Partners. Karierę rozpoczął w bankowości inwestycyjnej w Morgan Stanley, a następnie przeniósł się do Nowego Jorku.

 • Maciej Filipkowski

  Maciej Filipkowski

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Inwestor, anioł biznesu lub współzałożyciel w ponad dwudziestu firmach i startupach. W Samsung Electronics Polska pełnił funkcję wiceprezesa i szefa działu IT i Mobile, zajmując się tworzeniem i realizacją strategii biznesowej dla wszystkich urządzeń przenośnych. Jako dyrektor regionalny firmy DELL odpowiadał za 27 rynków, wcześniej przez wiele lat piastując stanowisko dyrektora generalnego jej polskiego oddziału. Absolwent programu MBA na INSEAD.

 • Wojciech Stankiewicz

  Wojciech Stankiewicz

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Były Partner McKinsey & Company w Polsce, gdzie spędził 15 lat, ostatnie 7 lat jako Partner. Był odpowiedzialny m.in. za obszary corporate finance oraz corporate governance, nadzorował także rekrutację. Były Prezes Zarządu notowanej na GPW Cersanit/ Rovese SA. Obecnie inwestor i doradca transakcyjny, współwłaściciel domu inwestycyjnego Vertigo Investments.

 • David Yuan

  David Yuan

  Członek Rady Nadzorczej
  Grupy Pracuj Sp. z o.o.

  Główny udziałowiec TCV, mniejszościowego inwestora Grupy Pracuj. Dave Yuan zasiada także w radach nadzorczych spółek Act-On, AppNexus, CCC Information Services i SiteMinder. Jego aktualne inwestycje to Facebook, Rover i Xero, jest również doradcą serwisu Pinterest. Wcześniej inwestował w LinkedIn, Merkle, OSIsoft Renren, Seismic Micro-Technology, Sitecore, Splunk i Tiny Prints.