Czym możesz zajmować się u nas?

Parallax img 1 – sprzedaż

Czym możesz zajmować się w Grupie Pracuj, w Dziale Sprzedaży?

Pracą z Klientami prowadzącymi działy HR w swoich firmach, którzy odpowiadają za procesy rekrutacyjne oraz działania employer brandingowe.
Kogo szukamy? Ludzi z relacyjnym podejściem, nastawionych na rozwój, traktujących swoją pracę z entuzjazmem.
Co oferujemy? Zgrany zespół, przyjazną, nieformalną atmosferę, komfort pracy i elastyczność w działaniu, dzięki którym każdy może realizować swoje cele w indywidualny sposób. Jesteśmy otwarci na kreatywne rozwiązania i uważamy, że błędy są rzeczą ludzką, ale to, czego oczekujemy od naszych ludzi, to odpowiedzialność za realizację celów.
Rekrutując nowe osoby do naszego Działu sprawdzamy przede wszystkim, czy pasują do naszego stylu pracy i czy cenią podobne do nas wartości. Wyznajemy zasadę fair play, zarówno względem Klientów, jak i siebie nawzajem, dlatego nie tolerujemy niezdrowej rywalizacji – zresztą nikt nie ma takiej potrzeby, bo mamy bardzo przejrzyste ścieżki karier. Zainteresowana, zainteresowany? Zaaplikuj do nas!

Text1 – dział obsługi

Czym możesz zajmować się w Grupie Pracuj, w Dziale Obsługi Klienta?

Dział Obsługi Klienta w Grupie Pracuj to przede wszystkim pełni optymizmu, wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż wykonywanie obowiązków od A do Z. Nie znamy słów typu: „nie da się” i nie wiemy, co to tematy „nie do załatwienia”… ;). Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi… dbamy o SATYSFAKCJĘ KLIENTA.
Od czego zaczniesz? W pierwszej kolejności poznasz nasze systemy i zasady funkcjonowania serwisu. Potem będziesz współpracować z naszymi Klientami przy realizacji projektów rekrutacyjnych oraz wizerunkowych.
Dalej zastanawiasz się, czy to jest miejsce dla Ciebie? Jeśli lubisz pracę w zespole, nigdy nie tracisz wiary w to, że się uda, a na co dzień towarzyszy Ci uśmiech, to zdecydowanie TAK! W zamian oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w niepowtarzalnej atmosferze naszego Działu!

Text2 – dział rozwoju produktu

Czym możesz zajmować się w Grupie Pracuj, w Dziale Rozwoju Produktów?

Odpowiedź jest prosta! Tym, co Cię najbardziej pasjonuje i co sprawia Ci prawdziwą satysfakcję!
Możesz projektować maksymalnie łatwe i wygodne w użyciu aplikacje pomagające innym znaleźć pracę. Możesz zagłębiać tajniki takich technologii, jak: Web Api, CQRS, EventBroker, RavenDB, Nhibernate, Hadoop, MongoDB, MVC (o klasycznych już .NET oraz MSSQL nie wspominając), dbając o wymarzone Maintainability i Complexity Indexy. Możesz też być za pan brat z Angularem i, oswajając na co dzień CSS’y, pilnować odpowiedniego LINT’owego wizerunku naszych aplikacji. Jeśli Twoją pasją jest natomiast szukanie dziury w całym, nasze aplikacje z przyjemnością poddadzą się zabawom z Selenium, iMacros i innymi narzędziami, dzięki którym zyskasz pewność, że wszystko jest tak jak należy. Na pewno nie zabraknie Ci też codziennych zmagań z milionami requestów, terabajtami danych i rzeszą użytkowników liczących na Twoją pomoc.
To niewielka część tego, co na Ciebie czeka jeśli odważysz się dołączyć do naszego Zespołu. Nie licz na to, że od razu zdradzimy Ci wszystkie fajne rzeczy, które tutaj robimy – przyjdź i przekonaj się sam!

Text2 – marketing

Czym możesz zajmować się w Grupie Pracuj, w Dziale Marketingu?

Wymyślaniem (duuuużo wymyślamy!), testowaniem i realizowaniem: projektów z zakresu promocji i wizerunku naszych marek, codziennej komunikacji z użytkownikami, klientami i pracownikami, zarówno w Internecie, jak i poza nim.
Pracujemy z najlepszymi, zawsze jesteśmy na bieżąco, jak nie umiemy, to się nauczymy, ale zazwyczaj umiemy, więc jesteśmy wymagającym partnerem. Stawiamy na różnorodność. Są wśród nas tacy, którzy opisują świat obrazami, są tacy, którzy wolą słowa, ale jest też sporo takich, którzy potrafią mówić liczbami. Pamiętamy również, że poza Internetem też jest życie, dlatego znajdujemy czas na swoje pasje. Niektórzy z nas połykają książki, inni genialnie tańczą, są i tacy, którzy uwielbiają Gwiezdne Wojny i którzy co roku jeżdżą do Portugalii, bo zakochali się w niej.
Jeśli Twojemu sercu bliskie jest to, co tu przeczytałeś/aś zaaplikuj do nas. Kto wie, może jesteś jednym/jedną z nas?

Text2 – hr

Czym możesz zajmować się w Grupie Pracuj, w Dziale HR?

Współtworzeniem wyjątkowej atmosfery i rekrutacją wyjątkowych osób. Pracując w naszym Dziale możesz zajmować się rekrutacją, rozwojem pracowników, systemami wynagrodzeń i benefitów lub kadrami i naliczaniem płac.
Rekrutujemy pracowników do centrali firmy w Warszawie oraz 12 biur regionalnych, wykorzystując nowoczesne rozwiązania, takie jak: system do rekrutacji online czy video interview. Mierzymy poziom satysfakcji pracowników z pracy w naszej firmie, analizujemy ich opinie o Grupie Pracuj jako pracodawcy i stale wdrażamy zmiany, dzięki którym wzmacniamy zaangażowanie pracowników.
Jesteśmy blisko ludzi i wiemy, co ich motywuje, a co frustruje. Jesteśmy zaangażowani i zajęci, bo wiemy, że nie wszystko da się zrobić od razu, ale suma małych rzeczy daje wielkie efekty. Jeżeli pasjonuje Cię HR, chcesz pomagać innym pracownikom, mając na uwadze cele i rozwój firmy, to nasz dział może być miejscem dla Ciebie.

Text2 – administracja

Czym możesz zajmować się w Grupie Pracuj, w Dziale Finanse i Administracja?

Potrafisz mówić i myśleć liczbami? Finanse to jest to, co Cię kręci? Prawo jest Twoją wielką pasją? W naszych zespołach księgowości, analiz finansowych i prawnym czekają Cię codzienne wyzwania, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i tak potrzebne doświadczenie.
Jeżeli natomiast jesteś optymistą, lubisz wyzwania i zadania, których celem jest optymalizacja warunków pracy, chcesz mieć realny wpływ na środowisko, w którym pracujesz, dołącz do zespołu administracji. Będziesz miał okazję pracować z najlepszymi. Nauczysz się profesjonalnie zarządzać biurem i szybko „gasić pożary”. Administracja to nie „ tony” papieru i praca za biurkiem, ale ciekawe projekty w gronie pozytywnie zakręconych ludzi. Z nami rozwiniesz swoje umiejętności i staniesz się ekspertem w interesującej Cię dziedzinie.