Więcej o procesie rekrutacji

Grupa Pracuj to wiele ścieżek rozwoju. Możesz dołączyć do nas w ramach jednej z naszych spółek. W zależności od tego, co jest Ci bliższe możesz rozwijać naszą markę pracuj.pl lub doskonalić nasze wiodące produkty: system ATS eRecruiter oraz platformę emplo.

Warsztat rekrutacyjny

chcemy was lepiej poznać

Rekrutacja jest naszą pasją i to właśnie z niej zrodził się pomysł na warsztaty rekrutacyjne, na które zapraszamy kandydatów w wybranych rekrutacjach (stanowiska Asystent, Młodszy Specjalista) Jest to pierwszy etap rekrutacji, na którym w nieformalnej i przyjaznej atmosferze możemy się nie tylko poznać, ale sprawdzić czy do siebie pasujemy.

Candidate Experience

Ciągle podnosimy sobie poprzeczkę

Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji, dlatego za pomocą metody Candidate Experience badamy satysfakcję kandydatów i nieustannie pracujemy nad tym, aby pierwsze spotkanie z nami było dla Was czystą przyjemnością.

Poznaj nas bliżej

  • konstancja

  • agata

  • ola

  • Konstancja jest odpowiedzialna za pracę Zespołu Rekrutacji. Spotkasz ją podczas rekrutacji na stanowiska sprzedażowe, marketingowe, menedżerskie i wyższego szczebla. Jest też odpowiedzialna za Candidate Experience, więc pozytywne doświadczenia rekrutacyjne gwarantowane!

  • Agata zajmuje się rekrutacją do działu Product Development Grupy Pracuj. Jestem za pan brat z developerami, analitykami, testerami, architektami i Scrum Masterami. Szukając pracy w naszym dziale IT na pewno się z nią spotkasz i zobaczysz jak zaraża uśmiechem.

  • Ola prowadzi rekrutacje w obszarze sprzedaży, marketingu, obsługi Klienta oraz do działów operacyjnych Grupy Pracuj. Spotkasz ją również na warsztacie rekrutacyjnym, na którym dzięki niej zapomnisz co to stres rekrutacyjny.

Chcesz do nas dołączyć?

Nie mamy oferty pracy, która Cię zainteresowała? Nie przejmuj się, zostaw CV i daj nam znać czym chcesz się zajmować.