Okładka książki PRACUJ NA TAK!

PRACUJ NA TAK

Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu.

"Pracuj na TAK" to historia powstania i rozwoju serwisu Pracuj.pl opowiedziana przez Przemysława Gacka, który w 2000 roku z grupą kilku znajomych ze studiów i kapitałem 4 tysięcy złotych założył Pracuj.pl. Obecnie Pracuj.pl, wchodzący w skład Grupy Pracuj, jest największym serwisem rekrutacyjnym w Polsce i jedną z najmocniejszych polskich marek. Z produktów i usług Grupy Pracuj aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów, a firma od wielu lat nagradzana jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce.

Książka do kupienia w salonach sieci Empik oraz na stronie wydawnictwa Harvard Business Review Poland.

RECENZJE

“W tej inspirującej książce Przemek Gacek opisuje jak młody przedsiębiorca może zbudować dużą i dobrze prosperującą firmę nie potrzebując do tego znaczącego kapitału. Jak pokazuje historia jego firmy, kluczowa jest jasna wizja rozwoju, praca zespołowa oparta na wartościach oraz koncentracja na klientach. Poprzez tę książkę inspiruje on innych młodych przedsiębiorców do pójścia w jego ślady oraz oferuje konkretne wskazówki pomocne w osiągnięciu tego celu.”

James Van BerghPrzewodniczący Rady Nadzorczej, Benefit Systems S.A.

„Pracuj na TAK” to bardzo osobista historia rozwoju jednej z najbardziej interesujących firm we współczesnej Polsce. To obowiązkowa lektura dla wszystkich przedsiębiorców. Napisana przez człowieka (już) sukcesu, a (jeszcze) młodego, ciągle chcącego się uczyć i przede wszystkim praktyka. To lektura, której w Polsce brakowało.”

Mirosław GodlewskiPrezes Zarządu Netia SA w latach 2007-2014, obecnie Członek Rad Nadzorczych

„Szczera i inspirująca. Fascynująca historia od start-upu do lidera w swojej branży. Praktyczny przewodnik biznesu nie tylko dla początkujących. Uważny czytelnik znajdzie tu wiele cennych wskazówek.”

Marek MetryckiPrezes Deloitte w Polsce

„Grupa Pracuj to niezwykły przykład tego jak zbudować światowej klasy firmę poprzez cierpliwość, determinację i konsekwencję. Pod przewodnictwem Przemka i dzięki jego unikalnym zdolnościom budowania światowej klasy zespołu zarządzającego, firma stała się jednym z najbardziej spektakularnych przykładów sukcesu w branży technologicznej w Europie. Ta książka jest właśnie o tym, jak udało się to osiągnąć.”

Lee FixelPartner, Tiger Global

E E

AUTORZY KSIĄŻKI

Autor Przemysław Gacek

PRZEMYSŁAW GACEK

założyciel i prezes Grupy Pracuj S.A.

„Ta książka powstała, aby pokazać, że można coś osiągnąć, rozwijając firmę krok po kroku, nie korzystając z żadnych układów ani pomocy bogatej i ustosunkowanej rodziny oraz nie kradnąc symbolicznego pierwszego miliona. Wierzę, że ta publikacja przekona Was, że warto budować firmy oparte na transparentnych wartościach oraz na zaangażowaniu pracowników”.

~Przemysław Gacek

Autor Paweł Kubisiak

PAWEŁ KUBISIAK

zastępca redaktora naczelnego HBRP

„Przemka Gacka poznałem, gdy pracowaliśmy nad studium przypadku opisującym zagraniczne doświadczenia Grupy Pracuj. Już wówczas zauważyłem, że założyciele największego polskiego serwisu rekrutacyjnego przeszli drogę, jakiej nie powstydziłyby się nawet kultowe start-upy z Doliny Krzemowej. Historia Grupy Pracuj może być niezwykle cenną lekcją i źródłem inspiracji nie tylko dla początkujących, ale też dla doświadczonych przedsiębiorców.”

~Paweł Kubisiak