Przetwarzanie danych użytkowników

Parallax img1

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Text1

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Grupa Pracuj sp. z o.o., właściciel serwisu Pracuj.pl., adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: [email protected] („My” lub „Pracuj.pl”).

W jaki sposób możesz się z nami skontaktować?

W razie pytań skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected].

Jakie dane osobowe przetwarzamy, w jakich celach i na jakiej podstawie prawnej?

Przetwarzamy w szczególności następujące informacje o Tobie (Twoje dane osobowe): dane, które podałeś korzystając z naszych usług zgodnie z Regulaminem (np. imię, nazwisko, adres e-mail, historia zatrudnienia) oraz dane wynikające z Twojej aktywności w serwisie Pracuj.pl (np. historia Twoich aplikacji i wyszukiwania ofert pracy). Więcej w Polityce Prywatności. Twoje dane osobowe przetwarzamy gdy:

  1. wyrazisz na to zgodę (np. na udostępnienie profilu rekruterom);
  2. jest to niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi konta zgodnie z postanowieniami Regulaminu. W takim przypadku podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i jest obowiązkowe;
  3. mamy prawnie uzasadniony interes (np. w przypadku wyświetlania Ci rekomendowanych ofert pracy w serwisie Pracuj.pl lub w celach prowadzenia statystyk).

Więcej w Polityce Prywatności.

W jaki sposób dopasowujemy nasze usługi do Twoich zainteresowań i preferencji?

Chcemy jak najlepiej dopasować nasze usługi, w szczególności nasze rekomendowane oferty pracy lub nasze komunikaty marketingowe do Twoich potrzeb oraz profilu zawodowego. W tym celu oceniamy Twoje preferencje i zainteresowania. Więcej w Polityce Prywatności.

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przekazujemy do następujących kategorii odbiorców: dostawcy usług hostingowych, dostawcy systemów do marketingu online, dostawców usług analitycznych, dostawcy wspierający realizację określonych funkcjonalności konta w serwisie Pracuj.pl (np. wypełnienie profilu dokumentem CV), pracodawcy (jeżeli korzystasz z usługi udostępnienia profilu rekruterom), a także do organów administracji publicznej. Twoje dane przekazujemy także do krajów poza Unią Europejską. Więcej w Polityce Prywatności.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres posiadania konta w serwisie Pracuj.pl dla celów realizacji usługi konta oraz związanych z nim usług zgodnie z Regulaminem jak również do celów marketingowych. Po usunięciu konta Twoje dane zostaną zanonimizowane, za wyjątkiem następujących danych: imię, nazwisko, adres e-mail, historia aplikacji oraz informacja o wyrażonych zgodach (te dane będziemy przechowywać jeszcze przez okres 3 lat od usunięcia konta dla celów rozpatrywania skarg oraz roszczeń związanych z korzystaniem z naszych usług).

Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych?

Masz prawo cofnąć Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym profilowania Pracuj.pl.

Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych.

Żądania oraz sprzeciwy możesz zgłaszać za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.uodo.gov.pl) w sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych.

Więcej w Polityce Prywatności.

Linki:

Polityka Prywatności

Regulamin

Formularz kontaktowy