Firma

Parallax img1

Firma

Text1

Grupa Pracuj to lider rynku cyfrowej rekrutacji, działający od 2 dekad w Polsce i na Ukrainie. Firma jest właścicielem marek Pracuj.pl, Robota.ua, eRecruiter, tworzących cyfrowy ekosystem dla świata HR. Z usług firmy skorzystało ponad 60 000 klientów z 40 krajów. Zespół Grupy Pracuj tworzy blisko 800 specjalistów, którzy już dziewięciokrotnie wyróżnili ją tytułem „Najlepszego Pracodawcy” w prestiżowym międzynarodowym rankingu AON Hewitt.

Grupa Pracuj to biznes wielokrotnie doceniany w prestiżowych konkursach. Firma została wyróżniona m.in. w zestawieniu Deloitte Technology Fast CE (Wielka Piątka najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie CEE) i rankingu dziennika Rzeczpospolita „Najcenniejsze i Najmocniejsze Polskie Marki”. W 2018 roku prezes i założyciel firmy, Przemysław Gacek, otrzymał nagrodę Polskiej Rady Biznesu w kategorii Innowacje.

Grupa Pracuj oferuje cyfrowy ekosystem dla świata HR. Projekty spółki obejmują dwa nadrzędne obszary działalności, realizowane poprzez należące do niej marki:

  • Obszar 1: Kompleksowa rekrutacja on-line
  • Obszar 2: Nowoczesne technologie dla HR

Grupa Pracuj jest właścicielem:

  • logoPracuj.pl to największy polski serwis rekrutacyjny, odwiedzany co miesiąc przez ponad 4,5 milionów internautów*.
    Serwis jest najdłużej rozwijaną marką Grupy Pracuj.
    *średnia z roku 10.2019-10.2020
  • logoRabota.ua to czołowy ukraiński serwis rekrutacyjny, odwiedzany co miesiąc przez 5 milionów internautów.
  • logoeRecruiter to wiodący polski system wspierający procesy rekrutacyjne, wykorzystywany przez ponad 1000 firm.

Nasza misja

Misja:

Grupa Pracuj wspiera organizacje w procesach rekrutacji, utrzymania oraz rozwoju pracowników. Pomagamy ludziom w znalezieniu najlepszej dla nich pracy i wykorzystaniu ich potencjału zawodowego. Wykorzystujemy do tego najbardziej efektywne i nowoczesne technologie.

Wizja:

Chcemy być miejscem pierwszego wyboru dla osób szukających pracy oraz pracodawców szukających pracowników na wszystkich naszych rynkach.
Rośniemy, dostarczając wysokiej jakości usług kandydatom i pracodawcom.

Klient / odwaga / odpowiedzialność