Firma

Parallax img1

Firma

Text1

Grupa Pracuj to lider na rynku cyfrowej rekrutacji, działający od ponad 20 lat w Polsce i od 15 lat na Ukrainie. Firma jest właścicielem marek tworzących cyfrowy ekosystem dla świata HR. Najważniejsze z nich to Pracuj.pl, Robota.ua oraz eRecruiter.

Z usług Grupy Pracuj aktywnie korzysta ponad 80 tysięcy pracodawców, a serwisy firmy w 2020 roku odwiedzało średnio 6,8 miliona użytkowników miesięcznie.

Zespół Grupy Pracuj tworzy blisko 800 specjalistów, którzy już dziewięciokrotnie wyróżnili ją tytułem „Najlepszego Pracodawcy” w prestiżowym międzynarodowym rankingu prowadzonym przez Kincentric (dawniej AON Hewitt).

Grupa Pracuj to biznes wielokrotnie doceniany w prestiżowych konkursach. Firma została wyróżniona m.in. w zestawieniu Deloitte Technology Fast CE (Wielka Piątka najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie CEE) i rankingu dziennika Rzeczpospolita „Najcenniejsze i Najmocniejsze Polskie Marki”. W 2018 roku prezes i założyciel firmy, Przemysław Gacek, otrzymał nagrodę Polskiej Rady Biznesu w kategorii Innowacje.

Nasza misja

Misja:

Grupa Pracuj wspiera organizacje w procesach rekrutacji, utrzymania oraz rozwoju pracowników. Pomagamy ludziom w znalezieniu najlepszej dla nich pracy i wykorzystaniu ich potencjału zawodowego. Wykorzystujemy do tego nowoczesne i najbardziej efektywne technologie.

Wizja:

Chcemy być miejscem pierwszego wyboru dla osób szukających pracy oraz pracodawców szukających pracowników na wszystkich naszych rynkach.
Rośniemy, dostarczając wysokiej jakości usług kandydatom i pracodawcom.

Klient / odwaga / odpowiedzialność