Nasze marki

Parallax img

Nasze marki

intro text

Oferta Grupy Pracuj obejmuje kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne oraz technologiczne wsparcie procesów HR w firmach w ramach usług w modelu SaaS (Software as a Service).

Tytuł

Rekrutacja i budowanie wizerunku

Text2 z logiem

logo

Pracuj.pl to jedna z najcenniejszych polskich marek w obszarze usług i serwis rekrutacyjny najczęściej rekomendowany przez pracodawców w Polsce. Co miesiąc portal odwiedzają ponad 4,5 miliony internautów*, otrzymując dostęp do ofert pracy, indywidualnych raportów zarobków, szablonów rekrutacyjnych oraz porad zawodowych.

*średnia z roku 10.2019-10.2020

W ofercie Grupy Pracuj znajdują się także kompleksowe rozwiązania wspomagające kształtowanie wizerunku firmy jako miejsca pracy.

Text2 z logiem rabota

logo

Portal Rabota.ua od 2000 roku jest jednym z liderów na ukraińskim rynku serwisów rekrutacyjnych; co miesiąc odwiedza go 5 milionów internautów. Od 2006 roku należy do Grupy Pracuj. Swoim użytkownikom oferuje dostęp do niemal 100 tysięcy aktualnych ofert pracy oraz porad zawodowych, a pracodawcom możliwość wyboru z szerokiej bazy CV.

Tytuł2

Technologiczne wsparcie procesów HR
Usługi w modelu SaaS (Software as a Service)

Text4 z logiem

logo

eRecruiter to najpopularniejszy w Polsce system wspierający prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Korzysta z niego ponad 1000 firm z kilkudziesięciu branż. eRecruiter umożliwia zarządzanie całym cyklem rekrutacji, m.in. publikacją ogłoszeń, selekcją aplikacji i komunikacją z kandydatami, a także raportowaniem. Dzięki funkcjonowaniu w modelu SaaS, system może być wykorzystywany zarówno przez małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa.

3 ikonki

  • Obsługa klienta

    Pon-Pt, w godz. 9-17

  • Napisz do nas

    [email protected]

  • Zadzwoń do nas

    (+48) 22 373 73 00

parallax img

Platforma Wyzwania HR

Jeśli interesują Cię najnowsze trendy i chcesz być na bieżąco z branżą HR oraz kluczowymi wydarzeniami – zapraszamy na platformę Wyzwania HR.