Nasze marki

Parallax img

Nasze marki

intro text

Oferta Grupy Pracuj obejmuje kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne oraz technologiczne wsparcie procesów HR w firmach w ramach usług w modelu SaaS (Software as a Service).

Tytuł

Rekrutacja i budowanie wizerunku

Text2 z logiem

logo

Pracuj.pl jest największym polskim serwisem rekrutacyjnym pod względem przychodów, zakresu świadczonych usług, świadomości marki i liczby unikalnych użytkowników. W 2020 roku odwiedzany był średnio przez 3,1 miliona internautów (wg badania Gemius), otrzymujących dostęp do ofert pracy, indywidualnych raportów zarobków, szablonów rekrutacyjnych oraz porad zawodowych. Zasięg platformy, dzięki coraz większej liczbie korzystających z niej pracodawców i poszukujących pracy, sprawia, że Pracuj.pl jest serwisem pierwszego wyboru w Polsce.

W ofercie Grupy Pracuj znajdują się także kompleksowe rozwiązania wspomagające kształtowanie wizerunku firmy jako miejsca pracy.

Text2 z logiem rabota

logo

Portal Robota.ua jest wiodącym na rynku ukraińskim serwisem rekrutacyjnym o uniwersalnym profilu, publikującym oferty pracy dotyczące zarówno popularnych, jak i specjalistycznych zawodów. Od 2006 roku należy do Grupy Pracuj. W 2020 roku odwiedzany był co miesiąc przez około 3,7 miliona internautów. W ciągu ostatnich trzech lat do serwisu Robota.ua wpłynęło łącznie 45 milionów życiorysów. Z jego usług korzysta aktywnie 38 tysięcy pracodawców, wśród których są największe ukraińskie i międzynarodowe marki.

Text2 z logiem dryg

logo

Dryg.pl to uruchomiona w 2021 roku platforma rekrutacyjna oferująca rozwiązania skoncentrowane na pracownikach fizycznych. Kandydatom szukającym pracy w swoim fachu, serwis Dryg oferuje m.in. szybką rejestrację, szczegółowe filtry ułatwiające wyszukiwanie ofert, możliwość kontaktu z pracodawcą bezpośrednio przez aplikację, a także możliwość znalezienia pracy bez CV. Funkcjonalność Easy Apply pozwala im w prosty sposób aplikować na jedną lub kilka ofert pracy jednocześnie. Pracodawcy zyskują natomiast dostęp m.in. do automatycznie wygenerowanego opisu oferty, możliwości darmowej publikacji ogłoszenia, dopasowanych kandydatów oraz możliwości rekrutowania przez czat.

Text2 z logiem

logo

Theprotocol.it jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym dla pracowników z branży IT. Został uruchomiony przez Grupę Pracuj w 2021 roku. Łączy najlepszych pracodawców ze specjalistami IT, tworząc profesjonalne środowisko rekrutacji w sektorze wysokich technologii. Konstrukcja portalu i jego działania nakierowane są na wspieranie dialogu pracodawca–pracownik, w duchu kultury feedbacku. Rekruterom i firmom poszukującym ekspertów IT platforma zapewnia wsparcie w przygotowaniu ogłoszeń o dużym stopniu szczegółowości, które dotrą do kandydatów faktycznie zainteresowanych danym projektem.

Tytuł2

Technologiczne wsparcie procesów HR
Usługi w modelu SaaS (Software as a Service)

Text4 z logiem

logo

eRecruiter to wiodący polski system wspierający prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Korzysta z niego ponad 1500 firm z kilkudziesięciu branż. eRecruiter umożliwia zarządzanie całym cyklem rekrutacji, m.in. publikacją ogłoszeń, selekcją aplikacji i komunikacją z kandydatami, a także raportowaniem. Dzięki funkcjonowaniu w modelu SaaS, system może być wykorzystywany zarówno przez duże przedsiębiorstwa, jak i małe i średnie firmy.

3 ikonki

  • Obsługa klienta

    Pon-Pt, w godz. 9-17

  • Napisz do nas

    [email protected]

  • Zadzwoń do nas

    (+48) 22 373 73 00

parallax img

Platforma Wyzwania HR

Jeśli interesują Cię najnowsze trendy i chcesz być na bieżąco z branżą HR oraz kluczowymi wydarzeniami – zapraszamy na platformę Wyzwania HR.