Nasze marki

Parallax img

Nasze marki

intro text

Oferta Grupy Pracuj obejmuje kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne oraz technologiczne wsparcie procesów HR w firmach w ramach usług w modelu SaaS (Software as a Service).

Tytuł

Rekrutacja i budowanie wizerunku

Text2 z logiem

logo

Pracuj.pl to jedna z najcenniejszych polskich marek w obszarze usług i serwis rekrutacyjny najczęściej rekomendowany przez pracodawców. Co miesiąc portal odwiedza nawet 3 mln internautów, korzystających z kilkudziesięciu tysięcy ofert pracy, testów kompetencji, indywidualnych raportów zarobków oraz porad na temat rozwoju kariery. Korzystanie z serwisu gwarantuje ponad 40 tysiącom firm szybkie dotarcie do wykwalifikowanych kandydatów.

W ofercie Grupy Pracuj znajdują się także kompleksowe rozwiązania wspomagające kształtowanie wizerunku firmy jako miejsca pracy.

Zaprezentowanie firmowego profilu możliwe jest w przewodnikach "Pracodawcy" (skierowanych przede wszystkim dla studentów i absolwentów) oraz poprzez prezentacje online w serwisie Pracuj.pl.

Text2 z logiem rabota

logo

Portal Robota.ua jest jednym z liderów na ukraińskim rynku serwisów rekrutacyjnych; co miesiąc odwiedzają go nawet 2 miliony internautów. Swoim użytkownikom oferuje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy aktualnych ofert pracy, a pracodawcy mogą skorzystać z szerokiej bazy CV. W serwisie znajduje się również dział poradnikowy dla kandydatów, zawierający informacje nt. etapów rekrutacji, rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery.

Tytuł2

Technologiczne wsparcie procesów HR
Usługi w modelu SaaS (Software as a Service)

Text4 z logiem

logo

eRecruiter to łatwa w obsłudze internetowa platforma umożliwiająca sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie. Aplikacja wspiera zarówno selekcję aplikacji, jak i publikację ogłoszeń czy komunikację z kandydatami. eRecruiter uprawnia proces rekrutacji, skraca czas jego trwania i obniża koszty tego procesu.

3 ikonki

  • Obsługa klienta

    Pon-Pt, w godz. 9-17

  • Napisz do nas

    [email protected]

  • Zadzwoń do nas

    (+48) 22 373 73 00

parallax img

Platforma Wyzwania HR

Jeśli interesują Cię najnowsze trendy i chcesz być na bieżąco z branżą HR oraz kluczowymi wydarzeniami – zapraszamy na platformę Wyzwania HR.