Nasze marki

Parallax img

Nasze marki

intro text

Oferta Grupy Pracuj obejmuje kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne oraz technologiczne wsparcie procesów HR w firmach w ramach usług w modelu SaaS (Software as a Service).

Tytuł

Rekrutacja i budowanie wizerunku

Text2 z logiem

logo

Pracuj.pl jest największym polskim internetowym serwisem rekrutacyjnym z 64% udziałem w rynku pod względem przychodów za 2020 r. (wg OC&C). Ma wiodącą pozycję na rynku ofert pracy dla specjalistów i menedżerów (segment white collar) oraz dobrą pozycję na rynku ofert dla pracowników fizycznych (segment blue collar). Średnia liczba ogłoszeń dostępnych dziennie na portalu wynosi ok. 80 tys., zaś z płatnych usług portalu korzysta ok. 52 tys. pracodawców (wg stanu na koniec grudnia 2021 r.), w tym największe polskie i międzynarodowe firmy. W 2021 r. serwis odwiedzało co miesiąc ponad 4,4 mln użytkowników (wg badania Gemius/PBI).

Text2 z logiem rabota

logo

Robota.ua jest wiodącym na rynku ukraińskim internetowym serwisem rekrutacyjnym o uniwersalnym profilu, publikującym oferty pracy dotyczące zarówno popularnych, jak i specjalistycznych zawodów, z 37% udziałem w rynku pod względem przychodów za 2020 r. (wg OC&C). Należy do Grupy Pracuj od 2006 r. Jest serwisem o uniwersalnym profilu, publikującym oferty pracy dotyczące zarówno popularnych, jak i specjalistycznych zawodów. Średnia liczba ogłoszeń dostępnych dziennie na portalu wynosiła w 2021 r. ok. 102 tys. (średnia kwartalna wg stanu na koniec 2021 r.), zaś z usług portalu korzystało aktywnie ok. 66 tys. firm, w tym największe ukraińskie przedsiębiorstwa i wielkie marki międzynarodowe. W 2021 r. miesięcznie portal odwiedzało średnio
3,9 mln użytkowników.

Text2 z logiem dryg

logo

Dryg.pl to uruchomiona w 2021 roku platforma rekrutacyjna oferująca rozwiązania skoncentrowane na pracownikach fizycznych. Kandydatom szukającym pracy w swoim fachu, serwis Dryg oferuje m.in. szybką rejestrację, szczegółowe filtry ułatwiające wyszukiwanie ofert, możliwość kontaktu z pracodawcą bezpośrednio przez aplikację, a także możliwość znalezienia pracy bez CV. Funkcjonalność Easy Apply pozwala im w prosty sposób aplikować na jedną lub kilka ofert pracy jednocześnie. Pracodawcy zyskują natomiast dostęp m.in. do automatycznie wygenerowanego opisu oferty, możliwości darmowej publikacji ogłoszenia, dopasowanych kandydatów oraz możliwości rekrutowania przez czat.

Text2 z logiem

logo

Theprotocol.it jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym dla pracowników z branży IT. Został uruchomiony przez Grupę Pracuj w 2021 roku. Łączy najlepszych pracodawców ze specjalistami IT, tworząc profesjonalne środowisko rekrutacji w sektorze wysokich technologii. Konstrukcja portalu i jego działania nakierowane są na wspieranie dialogu pracodawca–pracownik, w duchu kultury feedbacku. Rekruterom i firmom poszukującym ekspertów IT platforma zapewnia wsparcie w przygotowaniu ogłoszeń o dużym stopniu szczegółowości, które dotrą do kandydatów faktycznie zainteresowanych danym projektem.

Tytuł2

Technologiczne wsparcie procesów HR
Usługi w modelu SaaS (Software as a Service)

Text4 z logiem

logo

eRecruiter jest wiodącym polskim systemem wspierającym prowadzenie procesów rekrutacyjnych typu SaaS (ang. software as a service, czyli oprogramowanie jako usługa). Regularnie korzysta z niego około 1600 przedsiębiorstw z kilkudziesięciu branż. System eRecruiter dostarcza jedno narzędzie do obsługi całego procesu rekrutacyjnego, w tym publikowania ogłoszeń, zarządzania bazą kandydatów zgodnie z RODO i badania doświadczenia ubiegających się o pracę.

3 ikonki

  • Obsługa klienta

    Pon-Pt, w godz. 9-17

  • Napisz do nas

    [email protected]

  • Zadzwoń do nas

    (+48) 22 373 73 00

parallax img

Platforma Wyzwania HR

Jeśli interesują Cię najnowsze trendy i chcesz być na bieżąco z branżą HR oraz kluczowymi wydarzeniami – zapraszamy na platformę Wyzwania HR.